Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska16:41
Płocka16:43
Przemyska16:45
Wilanowska16:46
Cebertowicza16:48
Cieszyńskiego16:49
Sikorskiego16:51
Chałubińskiego16:53
Odrzańska16:55
Pohulanka16:56
Śródmieście SKM16:58
Brama Wyżynna17:00
Dworzec Główny17:02
Brama Oliwska17:05
Chodowieckiego17:06
Uniwersytet Medyczny17:07
Traugutta17:09
Opera Bałtycka17:11
Wyspiańskiego17:14
Reja17:15
Mickiewicza17:17
Plac Komorowskiego17:19
Legionów17:21
Bajana
 
17:23
0 min.
 
Żwirki i Wigury17:241 min.
 
Jana Pawła II17:252 min.
 
Startowa17:263 min.
 
Zaspa17:274 min.
 
Kołobrzeska17:285 min.
 
Bora Komorowskiego17:307 min.
 
Czerwony Dwór17:329 min.
 
Piastowska17:3310 min.
 
Pomorska17:3512 min.
 
Gospody17:3613 min.
 
Pomorska - Osiedle17:3714 min.
 
Subisława17:3916 min.
 
Opacka17:4118 min.
 
Oliwa17:4320 min.
 
Obrońców Westerplatte17:4623 min.
 
Derdowskiego17:4724 min.
 
Tetmajera17:4825 min.
 
Bażyńskiego17:4926 min.
 
Uniwersytet17:5128 min.
 
Strzyża PKM17:5330 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy