Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska05:32
Płocka05:34
Przemyska05:36
Wilanowska05:37
Cebertowicza05:39
Cieszyńskiego05:40
Sikorskiego05:42
Chałubińskiego05:44
Odrzańska05:46
Pohulanka05:47
Śródmieście SKM05:49
Brama Wyżynna05:51
Dworzec Główny05:53
Brama Oliwska05:56
Chodowieckiego05:57
Uniwersytet Medyczny05:58
Traugutta06:00
Opera Bałtycka06:02
Wyspiańskiego06:05
Reja06:06
Mickiewicza06:08
Plac Komorowskiego06:10
Legionów06:12
Bajana
 
06:14
0 min.
 
Żwirki i Wigury06:151 min.
 
Jana Pawła II06:162 min.
 
Startowa06:173 min.
 
Zaspa06:184 min.
 
Kołobrzeska06:195 min.
 
Bora Komorowskiego06:217 min.
 
Czerwony Dwór06:239 min.
 
Piastowska06:2410 min.
 
Pomorska06:2612 min.
 
Gospody06:2713 min.
 
Pomorska - Osiedle06:2814 min.
 
Subisława06:3016 min.
 
Opacka06:3218 min.
 
Oliwa06:3420 min.
 
Oliwa06:3521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy