Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Łostowice Świętokrzyska15:41
Płocka15:43
Przemyska15:45
Wilanowska15:46
Cebertowicza15:48
Cieszyńskiego15:49
Sikorskiego15:51
Chałubińskiego15:53
Odrzańska15:55
Pohulanka15:56
Śródmieście SKM15:58
Brama Wyżynna16:00
Dworzec Główny16:02
Brama Oliwska16:05
Chodowieckiego16:06
Uniwersytet Medyczny16:07
Traugutta16:09
Opera Bałtycka16:11
Wyspiańskiego16:14
Reja16:15
Mickiewicza16:17
Plac Komorowskiego16:19
Legionów16:21
Bajana
 
16:23
0 min.
 
Żwirki i Wigury16:241 min.
 
Jana Pawła II16:252 min.
 
Startowa16:263 min.
 
Zaspa16:274 min.
 
Kołobrzeska16:285 min.
 
Bora Komorowskiego16:307 min.
 
Czerwony Dwór16:329 min.
 
Piastowska16:3310 min.
 
Pomorska16:3512 min.
 
Gospody16:3613 min.
 
Pomorska - Osiedle16:3714 min.
 
Subisława16:3916 min.
 
Opacka16:4118 min.
 
Oliwa16:4320 min.
 
Obrońców Westerplatte16:4623 min.
 
Derdowskiego16:4724 min.
 
Tetmajera16:4825 min.
 
Bażyńskiego16:4926 min.
 
Uniwersytet16:5128 min.
 
Strzyża PKM16:5330 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy