Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska14:11
Płocka14:13
Przemyska14:15
Wilanowska14:16
Cebertowicza14:18
Cieszyńskiego14:19
Sikorskiego14:21
Chałubińskiego14:23
Odrzańska14:25
Pohulanka14:26
Śródmieście SKM14:28
Brama Wyżynna14:30
Dworzec Główny14:32
Brama Oliwska14:35
Chodowieckiego14:36
Uniwersytet Medyczny14:37
Traugutta14:39
Opera Bałtycka14:41
Wyspiańskiego14:44
Reja14:45
Mickiewicza14:47
Plac Komorowskiego14:49
Legionów14:51
Bajana
 
14:53
0 min.
 
Żwirki i Wigury14:541 min.
 
Jana Pawła II14:552 min.
 
Startowa14:563 min.
 
Zaspa14:574 min.
 
Kołobrzeska14:585 min.
 
Bora Komorowskiego15:007 min.
 
Czerwony Dwór15:029 min.
 
Piastowska15:0310 min.
 
Pomorska15:0512 min.
 
Gospody15:0613 min.
 
Pomorska - Osiedle15:0714 min.
 
Subisława15:0916 min.
 
Opacka15:1118 min.
 
Oliwa15:1320 min.
 
Obrońców Westerplatte15:1623 min.
 
Derdowskiego15:1724 min.
 
Tetmajera15:1825 min.
 
Bażyńskiego15:1926 min.
 
Uniwersytet15:2128 min.
 
Strzyża PKM15:2330 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy