Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:13
Płocka13:15
Przemyska13:17
Wilanowska13:18
Cebertowicza13:20
Cieszyńskiego13:21
Sikorskiego13:23
Chałubińskiego13:25
Odrzańska13:27
Pohulanka13:28
Śródmieście SKM13:30
Brama Wyżynna13:32
Dworzec Główny13:34
Brama Oliwska13:37
Chodowieckiego13:38
Uniwersytet Medyczny13:39
Traugutta13:41
Opera Bałtycka13:43
Wyspiańskiego13:46
Reja13:47
Mickiewicza13:49
Plac Komorowskiego13:51
Legionów13:53
Bajana
 
13:55
0 min.
 
Żwirki i Wigury13:561 min.
 
Jana Pawła II13:572 min.
 
Startowa13:583 min.
 
Zaspa13:594 min.
 
Kołobrzeska14:005 min.
 
Bora Komorowskiego14:027 min.
 
Czerwony Dwór14:049 min.
 
Piastowska14:0510 min.
 
Pomorska14:0712 min.
 
Gospody14:0813 min.
 
Pomorska - Osiedle14:0914 min.
 
Subisława14:1116 min.
 
Opacka14:1318 min.
 
Oliwa14:1520 min.
 
Oliwa14:1621 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy