Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska12:13
Płocka12:15
Przemyska12:17
Wilanowska12:18
Cebertowicza12:20
Cieszyńskiego12:21
Sikorskiego12:23
Chałubińskiego12:25
Odrzańska12:27
Pohulanka12:28
Śródmieście SKM12:30
Brama Wyżynna12:32
Dworzec Główny12:34
Brama Oliwska12:37
Chodowieckiego12:38
Uniwersytet Medyczny12:39
Traugutta12:41
Opera Bałtycka12:43
Wyspiańskiego12:46
Reja12:47
Mickiewicza12:49
Plac Komorowskiego12:51
Legionów12:53
Bajana
 
12:55
0 min.
 
Żwirki i Wigury12:561 min.
 
Jana Pawła II12:572 min.
 
Startowa12:583 min.
 
Zaspa12:594 min.
 
Kołobrzeska13:005 min.
 
Bora Komorowskiego13:027 min.
 
Czerwony Dwór13:049 min.
 
Piastowska13:0510 min.
 
Pomorska13:0712 min.
 
Gospody13:0813 min.
 
Pomorska - Osiedle13:0914 min.
 
Subisława13:1116 min.
 
Opacka13:1318 min.
 
Oliwa13:1520 min.
 
Oliwa13:1621 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy