Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:53
Płocka11:55
Przemyska11:57
Wilanowska11:58
Cebertowicza12:00
Cieszyńskiego12:01
Sikorskiego12:03
Chałubińskiego12:05
Odrzańska12:07
Pohulanka12:08
Śródmieście SKM12:10
Brama Wyżynna12:12
Dworzec Główny12:14
Brama Oliwska12:17
Chodowieckiego12:18
Uniwersytet Medyczny12:19
Traugutta12:21
Opera Bałtycka12:23
Wyspiańskiego12:26
Reja12:27
Mickiewicza12:29
Plac Komorowskiego12:31
Legionów12:33
Bajana
 
12:35
0 min.
 
Żwirki i Wigury12:361 min.
 
Jana Pawła II12:372 min.
 
Startowa12:383 min.
 
Zaspa12:394 min.
 
Kołobrzeska12:405 min.
 
Bora Komorowskiego12:427 min.
 
Czerwony Dwór12:449 min.
 
Piastowska12:4510 min.
 
Pomorska12:4712 min.
 
Gospody12:4813 min.
 
Pomorska - Osiedle12:4914 min.
 
Subisława12:5116 min.
 
Opacka12:5318 min.
 
Oliwa12:5520 min.
 
Oliwa12:5621 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy