Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska19:32
Płocka19:34
Przemyska19:36
Wilanowska19:37
Cebertowicza19:39
Cieszyńskiego19:40
Sikorskiego19:42
Chałubińskiego19:44
Odrzańska19:46
Pohulanka19:47
Śródmieście SKM19:49
Brama Wyżynna19:51
Dworzec Główny19:53
Brama Oliwska19:56
Chodowieckiego19:57
Uniwersytet Medyczny19:58
Traugutta20:00
Opera Bałtycka20:02
Wyspiańskiego20:05
Reja20:06
Mickiewicza20:08
Plac Komorowskiego20:10
Legionów20:12
Bajana
 
20:14
0 min.
 
Żwirki i Wigury20:151 min.
 
Jana Pawła II20:162 min.
 
Startowa20:173 min.
 
Zaspa20:184 min.
 
Kołobrzeska20:195 min.
 
Bora Komorowskiego20:217 min.
 
Czerwony Dwór20:239 min.
 
Piastowska20:2410 min.
 
Pomorska20:2612 min.
 
Gospody20:2713 min.
 
Pomorska - Osiedle20:2814 min.
 
Subisława20:3016 min.
 
Opacka20:3218 min.
 
Oliwa20:3420 min.
 
Oliwa20:3521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy