Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska18:52
Płocka18:54
Przemyska18:56
Wilanowska18:57
Cebertowicza18:59
Cieszyńskiego19:00
Sikorskiego19:02
Chałubińskiego19:04
Odrzańska19:06
Pohulanka19:07
Śródmieście SKM19:09
Brama Wyżynna19:11
Dworzec Główny19:13
Brama Oliwska19:16
Chodowieckiego19:17
Uniwersytet Medyczny19:18
Traugutta19:20
Opera Bałtycka19:22
Wyspiańskiego19:25
Reja19:26
Mickiewicza19:28
Plac Komorowskiego19:30
Legionów19:32
Bajana
 
19:34
0 min.
 
Żwirki i Wigury19:351 min.
 
Jana Pawła II19:362 min.
 
Startowa19:373 min.
 
Zaspa19:384 min.
 
Kołobrzeska19:395 min.
 
Bora Komorowskiego19:417 min.
 
Czerwony Dwór19:439 min.
 
Piastowska19:4410 min.
 
Pomorska19:4612 min.
 
Gospody19:4713 min.
 
Pomorska - Osiedle19:4814 min.
 
Subisława19:5016 min.
 
Opacka19:5218 min.
 
Oliwa19:5420 min.
 
Obrońców Westerplatte19:5723 min.
 
Derdowskiego19:5824 min.
 
Tetmajera19:5925 min.
 
Bażyńskiego20:0026 min.
 
Uniwersytet20:0228 min.
 
Strzyża PKM20:0430 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy