Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:52
Płocka17:54
Przemyska17:56
Wilanowska17:57
Cebertowicza17:59
Cieszyńskiego18:00
Sikorskiego18:02
Chałubińskiego18:04
Odrzańska18:06
Pohulanka18:07
Śródmieście SKM18:09
Brama Wyżynna18:11
Dworzec Główny18:13
Brama Oliwska18:16
Chodowieckiego18:17
Uniwersytet Medyczny18:18
Traugutta18:20
Opera Bałtycka18:22
Wyspiańskiego18:25
Reja18:26
Mickiewicza18:28
Plac Komorowskiego18:30
Legionów18:32
Bajana
 
18:34
0 min.
 
Żwirki i Wigury18:351 min.
 
Jana Pawła II18:362 min.
 
Startowa18:373 min.
 
Zaspa18:384 min.
 
Kołobrzeska18:395 min.
 
Bora Komorowskiego18:417 min.
 
Czerwony Dwór18:439 min.
 
Piastowska18:4410 min.
 
Pomorska18:4612 min.
 
Gospody18:4713 min.
 
Pomorska - Osiedle18:4814 min.
 
Subisława18:5016 min.
 
Opacka18:5218 min.
 
Oliwa18:5420 min.
 
Oliwa18:5521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy