Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska16:12
Płocka16:14
Przemyska16:16
Wilanowska16:17
Cebertowicza16:19
Cieszyńskiego16:20
Sikorskiego16:22
Chałubińskiego16:24
Odrzańska16:26
Pohulanka16:27
Śródmieście SKM16:29
Brama Wyżynna16:31
Dworzec Główny16:33
Brama Oliwska16:36
Chodowieckiego16:37
Uniwersytet Medyczny16:38
Traugutta16:40
Opera Bałtycka16:42
Wyspiańskiego16:45
Reja16:46
Mickiewicza16:48
Plac Komorowskiego16:50
Legionów16:52
Bajana
 
16:54
0 min.
 
Żwirki i Wigury16:551 min.
 
Jana Pawła II16:562 min.
 
Startowa16:573 min.
 
Zaspa16:584 min.
 
Kołobrzeska16:595 min.
 
Bora Komorowskiego17:017 min.
 
Czerwony Dwór17:039 min.
 
Piastowska17:0410 min.
 
Pomorska17:0612 min.
 
Gospody17:0713 min.
 
Pomorska - Osiedle17:0814 min.
 
Subisława17:1016 min.
 
Opacka17:1218 min.
 
Oliwa17:1420 min.
 
Oliwa17:1521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy