Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:52
Płocka11:54
Przemyska11:56
Wilanowska11:57
Cebertowicza11:59
Cieszyńskiego12:00
Sikorskiego12:02
Chałubińskiego12:04
Odrzańska12:06
Pohulanka12:07
Śródmieście SKM12:09
Brama Wyżynna12:11
Dworzec Główny12:13
Brama Oliwska12:16
Chodowieckiego12:17
Uniwersytet Medyczny12:18
Traugutta12:20
Opera Bałtycka12:22
Wyspiańskiego12:25
Reja12:26
Mickiewicza12:28
Plac Komorowskiego12:30
Legionów12:32
Bajana
 
12:34
0 min.
 
Żwirki i Wigury12:351 min.
 
Jana Pawła II12:362 min.
 
Startowa12:373 min.
 
Zaspa12:384 min.
 
Kołobrzeska12:395 min.
 
Bora Komorowskiego12:417 min.
 
Czerwony Dwór12:439 min.
 
Piastowska12:4410 min.
 
Pomorska12:4612 min.
 
Gospody12:4713 min.
 
Pomorska - Osiedle12:4814 min.
 
Subisława12:5016 min.
 
Opacka12:5218 min.
 
Oliwa12:5420 min.
 
Oliwa12:5521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy