Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska09:46
Płocka09:48
Przemyska09:50
Wilanowska09:51
Cebertowicza09:53
Cieszyńskiego09:54
Sikorskiego09:56
Chałubińskiego09:58
Odrzańska10:00
Pohulanka10:01
Śródmieście SKM10:03
Brama Wyżynna10:05
Dworzec Główny10:07
Brama Oliwska10:10
Chodowieckiego10:11
Uniwersytet Medyczny10:12
Traugutta10:14
Opera Bałtycka10:16
Wyspiańskiego10:19
Reja10:20
Mickiewicza10:22
Plac Komorowskiego10:24
Legionów10:26
Bajana
 
10:28
0 min.
 
Żwirki i Wigury10:291 min.
 
Jana Pawła II10:302 min.
 
Startowa10:313 min.
 
Zaspa10:324 min.
 
Kołobrzeska10:335 min.
 
Bora Komorowskiego10:357 min.
 
Czerwony Dwór10:379 min.
 
Piastowska10:3810 min.
 
Pomorska10:4012 min.
 
Gospody10:4113 min.
 
Pomorska - Osiedle10:4214 min.
 
Subisława10:4416 min.
 
Opacka10:4618 min.
 
Oliwa10:4820 min.
 
Oliwa10:4921 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy