Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska10:33
Płocka10:35
Przemyska10:37
Wilanowska10:38
Cebertowicza10:40
Cieszyńskiego10:41
Sikorskiego10:43
Chałubińskiego10:45
Odrzańska10:47
Pohulanka10:48
Śródmieście SKM10:50
Brama Wyżynna10:52
Dworzec Główny10:54
Brama Oliwska10:57
Chodowieckiego10:58
Uniwersytet Medyczny10:59
Traugutta11:01
Opera Bałtycka11:03
Wyspiańskiego11:06
Reja11:07
Mickiewicza11:09
Plac Komorowskiego11:11
Legionów11:13
Bajana
 
11:15
0 min.
 
Żwirki i Wigury11:161 min.
 
Jana Pawła II11:172 min.
 
Startowa11:183 min.
 
Zaspa11:194 min.
 
Kołobrzeska11:205 min.
 
Bora Komorowskiego11:227 min.
 
Czerwony Dwór11:249 min.
 
Piastowska11:2510 min.
 
Pomorska11:2712 min.
 
Gospody11:2813 min.
 
Pomorska - Osiedle11:2914 min.
 
Subisława11:3116 min.
 
Opacka11:3318 min.
 
Oliwa11:3520 min.
 
Oliwa11:3621 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy