Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska06:16
Płocka06:18
Przemyska06:20
Wilanowska06:21
Cebertowicza06:23
Cieszyńskiego06:24
Sikorskiego06:26
Chałubińskiego06:28
Odrzańska06:30
Pohulanka06:31
Śródmieście SKM06:33
Brama Wyżynna06:35
Dworzec Główny06:37
Brama Oliwska06:40
Chodowieckiego06:41
Uniwersytet Medyczny06:42
Traugutta06:44
Opera Bałtycka06:46
Wyspiańskiego06:49
Reja06:50
Mickiewicza06:52
Plac Komorowskiego06:54
Legionów06:56
Bajana
 
06:58
0 min.
 
Żwirki i Wigury06:591 min.
 
Jana Pawła II07:002 min.
 
Startowa07:013 min.
 
Zaspa07:024 min.
 
Kołobrzeska07:035 min.
 
Bora Komorowskiego07:057 min.
 
Czerwony Dwór07:079 min.
 
Piastowska07:0810 min.
 
Pomorska07:1012 min.
 
Gospody07:1113 min.
 
Pomorska - Osiedle07:1214 min.
 
Subisława07:1416 min.
 
Opacka07:1618 min.
 
Oliwa07:1820 min.
 
Oliwa07:1921 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy