Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Łostowice Świętokrzyska05:46
Płocka05:48
Przemyska05:50
Wilanowska05:51
Cebertowicza05:53
Cieszyńskiego05:54
Sikorskiego05:56
Chałubińskiego05:58
Odrzańska06:00
Pohulanka06:01
Śródmieście SKM06:03
Brama Wyżynna06:05
Dworzec Główny06:07
Brama Oliwska06:10
Chodowieckiego06:11
Uniwersytet Medyczny06:12
Traugutta06:14
Opera Bałtycka06:16
Wyspiańskiego06:19
Reja06:20
Mickiewicza06:22
Plac Komorowskiego06:24
Legionów06:26
Bajana
 
06:28
0 min.
 
Żwirki i Wigury06:291 min.
 
Jana Pawła II06:302 min.
 
Startowa06:313 min.
 
Zaspa06:324 min.
 
Kołobrzeska06:335 min.
 
Bora Komorowskiego06:357 min.
 
Czerwony Dwór06:379 min.
 
Piastowska06:3810 min.
 
Pomorska06:4012 min.
 
Gospody06:4113 min.
 
Pomorska - Osiedle06:4214 min.
 
Subisława06:4416 min.
 
Opacka06:4618 min.
 
Oliwa06:4820 min.
 
Oliwa06:4921 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy