Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska04:46
Płocka04:48
Przemyska04:50
Wilanowska04:51
Cebertowicza04:53
Cieszyńskiego04:54
Sikorskiego04:56
Chałubińskiego04:58
Odrzańska05:00
Pohulanka05:01
Śródmieście SKM05:03
Brama Wyżynna05:05
Dworzec Główny05:07
Brama Oliwska05:10
Chodowieckiego05:11
Uniwersytet Medyczny05:12
Traugutta05:14
Opera Bałtycka05:16
Wyspiańskiego05:19
Reja05:20
Mickiewicza05:22
Plac Komorowskiego05:24
Legionów05:26
Bajana
 
05:28
0 min.
 
Żwirki i Wigury05:291 min.
 
Jana Pawła II05:302 min.
 
Startowa05:313 min.
 
Zaspa05:324 min.
 
Kołobrzeska05:335 min.
 
Bora Komorowskiego05:357 min.
 
Czerwony Dwór05:379 min.
 
Piastowska05:3810 min.
 
Pomorska05:4012 min.
 
Gospody05:4113 min.
 
Pomorska - Osiedle05:4214 min.
 
Subisława05:4416 min.
 
Opacka05:4618 min.
 
Oliwa05:4820 min.
 
Oliwa05:4921 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy