Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska21:46
Płocka21:48
Przemyska21:50
Wilanowska21:51
Cebertowicza21:53
Cieszyńskiego21:54
Sikorskiego21:56
Chałubińskiego21:58
Odrzańska22:00
Pohulanka22:01
Śródmieście SKM22:03
Brama Wyżynna22:05
Dworzec Główny22:07
Brama Oliwska22:10
Chodowieckiego22:11
Uniwersytet Medyczny22:12
Traugutta22:14
Opera Bałtycka22:16
Wyspiańskiego22:19
Reja22:20
Mickiewicza22:22
Plac Komorowskiego22:24
Legionów22:26
Bajana
 
22:28
0 min.
 
Żwirki i Wigury22:291 min.
 
Jana Pawła II22:302 min.
 
Startowa22:313 min.
 
Zaspa22:324 min.
 
Kołobrzeska22:335 min.
 
Bora Komorowskiego22:357 min.
 
Czerwony Dwór22:379 min.
 
Piastowska22:3810 min.
 
Pomorska22:4012 min.
 
Gospody22:4113 min.
 
Pomorska - Osiedle22:4214 min.
 
Subisława22:4416 min.
 
Opacka22:4618 min.
 
Oliwa22:4820 min.
 
Obrońców Westerplatte22:5123 min.
 
Derdowskiego22:5224 min.
 
Tetmajera22:5325 min.
 
Bażyńskiego22:5426 min.
 
Uniwersytet22:5628 min.
 
Strzyża PKM22:5830 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy