Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska19:52
Płocka19:54
Przemyska19:56
Wilanowska19:57
Cebertowicza19:59
Cieszyńskiego20:00
Sikorskiego20:02
Chałubińskiego20:04
Odrzańska20:06
Pohulanka20:07
Śródmieście SKM20:09
Brama Wyżynna20:11
Dworzec Główny20:13
Brama Oliwska20:16
Chodowieckiego20:17
Uniwersytet Medyczny20:18
Traugutta20:20
Opera Bałtycka20:22
Wyspiańskiego20:25
Reja20:26
Mickiewicza20:28
Plac Komorowskiego20:30
Legionów20:32
Bajana
 
20:34
0 min.
 
Żwirki i Wigury20:351 min.
 
Jana Pawła II20:362 min.
 
Startowa20:373 min.
 
Zaspa20:384 min.
 
Kołobrzeska20:395 min.
 
Bora Komorowskiego20:417 min.
 
Czerwony Dwór20:439 min.
 
Piastowska20:4410 min.
 
Pomorska20:4612 min.
 
Gospody20:4713 min.
 
Pomorska - Osiedle20:4814 min.
 
Subisława20:5016 min.
 
Opacka20:5218 min.
 
Oliwa20:5420 min.
 
Oliwa20:5521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy