Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska18:32
Płocka18:34
Przemyska18:36
Wilanowska18:37
Cebertowicza18:39
Cieszyńskiego18:40
Sikorskiego18:42
Chałubińskiego18:44
Odrzańska18:46
Pohulanka18:47
Śródmieście SKM18:49
Brama Wyżynna18:51
Dworzec Główny18:53
Brama Oliwska18:56
Chodowieckiego18:57
Uniwersytet Medyczny18:58
Traugutta19:00
Opera Bałtycka19:02
Wyspiańskiego19:05
Reja19:06
Mickiewicza19:08
Plac Komorowskiego19:10
Legionów19:12
Bajana
 
19:14
0 min.
 
Żwirki i Wigury19:151 min.
 
Jana Pawła II19:162 min.
 
Startowa19:173 min.
 
Zaspa19:184 min.
 
Kołobrzeska19:195 min.
 
Bora Komorowskiego19:217 min.
 
Czerwony Dwór19:239 min.
 
Piastowska19:2410 min.
 
Pomorska19:2612 min.
 
Gospody19:2713 min.
 
Pomorska - Osiedle19:2814 min.
 
Subisława19:3016 min.
 
Opacka19:3218 min.
 
Oliwa19:3420 min.
 
Oliwa19:3521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy