Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska09:52
Płocka09:54
Przemyska09:56
Wilanowska09:57
Cebertowicza09:59
Cieszyńskiego10:00
Sikorskiego10:02
Chałubińskiego10:04
Odrzańska10:06
Pohulanka10:07
Śródmieście SKM10:09
Brama Wyżynna10:11
Dworzec Główny10:13
Brama Oliwska10:16
Chodowieckiego10:17
Uniwersytet Medyczny10:18
Traugutta10:20
Opera Bałtycka10:22
Wyspiańskiego10:25
Reja10:26
Mickiewicza10:28
Plac Komorowskiego
 
10:30
0 min.
 
Legionów10:322 min.
 
Bajana10:344 min.
 
Żwirki i Wigury10:355 min.
 
Jana Pawła II10:366 min.
 
Startowa10:377 min.
 
Zaspa10:388 min.
 
Kołobrzeska10:399 min.
 
Bora Komorowskiego10:4111 min.
 
Czerwony Dwór10:4313 min.
 
Piastowska10:4414 min.
 
Pomorska10:4616 min.
 
Gospody10:4717 min.
 
Pomorska - Osiedle10:4818 min.
 
Subisława10:5020 min.
 
Opacka10:5222 min.
 
Oliwa10:5424 min.
 
Oliwa10:5525 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy