Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Łostowice Świętokrzyska06:32
Płocka06:34
Przemyska06:36
Wilanowska06:37
Cebertowicza06:39
Cieszyńskiego06:40
Sikorskiego06:42
Chałubińskiego06:44
Odrzańska06:46
Pohulanka06:47
Śródmieście SKM06:49
Brama Wyżynna06:51
Dworzec Główny06:53
Brama Oliwska06:56
Chodowieckiego06:57
Uniwersytet Medyczny06:58
Traugutta07:00
Opera Bałtycka07:02
Wyspiańskiego07:05
Reja07:06
Mickiewicza07:08
Plac Komorowskiego
 
07:10
0 min.
 
Legionów07:122 min.
 
Bajana07:144 min.
 
Żwirki i Wigury07:155 min.
 
Jana Pawła II07:166 min.
 
Startowa07:177 min.
 
Zaspa07:188 min.
 
Kołobrzeska07:199 min.
 
Bora Komorowskiego07:2111 min.
 
Czerwony Dwór07:2313 min.
 
Piastowska07:2414 min.
 
Pomorska07:2616 min.
 
Gospody07:2717 min.
 
Pomorska - Osiedle07:2818 min.
 
Subisława07:3020 min.
 
Opacka07:3222 min.
 
Oliwa07:3424 min.
 
Oliwa07:3525 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy