Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:39
Płocka17:41
Przemyska17:43
Wilanowska17:44
Cebertowicza17:46
Cieszyńskiego17:47
Sikorskiego17:49
Chałubińskiego17:51
Odrzańska17:53
Pohulanka17:54
Śródmieście SKM17:56
Brama Wyżynna17:58
Dworzec Główny18:00
Brama Oliwska18:03
Chodowieckiego18:04
Uniwersytet Medyczny18:05
Traugutta18:07
Opera Bałtycka18:09
Wyspiańskiego18:12
Reja18:13
Mickiewicza18:15
Plac Komorowskiego
 
18:17
0 min.
 
Legionów18:192 min.
 
Bajana18:214 min.
 
Żwirki i Wigury18:225 min.
 
Jana Pawła II18:236 min.
 
Startowa18:247 min.
 
Zaspa18:258 min.
 
Kołobrzeska18:269 min.
 
Bora Komorowskiego18:2811 min.
 
Czerwony Dwór18:3013 min.
 
Piastowska18:3114 min.
 
Pomorska18:3316 min.
 
Gospody18:3417 min.
 
Pomorska - Osiedle18:3518 min.
 
Subisława18:3720 min.
 
Opacka18:3922 min.
 
Oliwa18:4124 min.
 
Obrońców Westerplatte18:4427 min.
 
Derdowskiego18:4528 min.
 
Tetmajera18:4629 min.
 
Bażyńskiego18:4730 min.
 
Uniwersytet18:4932 min.
 
Strzyża PKM18:5134 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy