Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:31
Płocka17:33
Przemyska17:35
Wilanowska17:36
Cebertowicza17:38
Cieszyńskiego17:39
Sikorskiego17:41
Chałubińskiego17:43
Odrzańska17:45
Pohulanka17:46
Śródmieście SKM17:48
Brama Wyżynna17:50
Dworzec Główny17:52
Brama Oliwska17:55
Chodowieckiego17:56
Uniwersytet Medyczny17:57
Traugutta17:59
Opera Bałtycka18:01
Wyspiańskiego18:04
Reja18:05
Mickiewicza18:07
Plac Komorowskiego
 
18:09
0 min.
 
Legionów18:112 min.
 
Bajana18:134 min.
 
Żwirki i Wigury18:145 min.
 
Jana Pawła II18:156 min.
 
Startowa18:167 min.
 
Zaspa18:178 min.
 
Kołobrzeska18:189 min.
 
Bora Komorowskiego18:2011 min.
 
Czerwony Dwór18:2213 min.
 
Piastowska18:2314 min.
 
Pomorska18:2516 min.
 
Gospody18:2617 min.
 
Pomorska - Osiedle18:2718 min.
 
Subisława18:2920 min.
 
Opacka18:3122 min.
 
Oliwa18:3324 min.
 
Obrońców Westerplatte18:3627 min.
 
Derdowskiego18:3728 min.
 
Tetmajera18:3829 min.
 
Bażyńskiego18:3930 min.
 
Uniwersytet18:4132 min.
 
Strzyża PKM18:4334 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy