Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska14:31
Płocka14:33
Przemyska14:35
Wilanowska14:36
Cebertowicza14:38
Cieszyńskiego14:39
Sikorskiego14:41
Chałubińskiego14:43
Odrzańska14:45
Pohulanka14:46
Śródmieście SKM14:48
Brama Wyżynna14:50
Dworzec Główny14:52
Brama Oliwska14:55
Chodowieckiego14:56
Uniwersytet Medyczny14:57
Traugutta14:59
Opera Bałtycka15:01
Wyspiańskiego15:04
Reja15:05
Mickiewicza15:07
Plac Komorowskiego
 
15:09
0 min.
 
Legionów15:112 min.
 
Bajana15:134 min.
 
Żwirki i Wigury15:145 min.
 
Jana Pawła II15:156 min.
 
Startowa15:167 min.
 
Zaspa15:178 min.
 
Kołobrzeska15:189 min.
 
Bora Komorowskiego15:2011 min.
 
Czerwony Dwór15:2213 min.
 
Piastowska15:2314 min.
 
Pomorska15:2516 min.
 
Gospody15:2617 min.
 
Pomorska - Osiedle15:2718 min.
 
Subisława15:2920 min.
 
Opacka15:3122 min.
 
Oliwa15:3324 min.
 
Obrońców Westerplatte15:3627 min.
 
Derdowskiego15:3728 min.
 
Tetmajera15:3829 min.
 
Bażyńskiego15:3930 min.
 
Uniwersytet15:4132 min.
 
Strzyża PKM15:4334 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy