Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska18:52
Płocka18:54
Przemyska18:56
Wilanowska18:57
Cebertowicza18:59
Cieszyńskiego19:00
Sikorskiego19:02
Chałubińskiego19:04
Odrzańska19:06
Pohulanka19:07
Śródmieście SKM19:09
Brama Wyżynna19:11
Dworzec Główny19:13
Brama Oliwska19:16
Chodowieckiego19:17
Uniwersytet Medyczny19:18
Traugutta19:20
Opera Bałtycka19:22
Wyspiańskiego19:25
Reja19:26
Mickiewicza19:28
Plac Komorowskiego
 
19:30
0 min.
 
Legionów19:322 min.
 
Bajana19:344 min.
 
Żwirki i Wigury19:355 min.
 
Jana Pawła II19:366 min.
 
Startowa19:377 min.
 
Zaspa19:388 min.
 
Kołobrzeska19:399 min.
 
Bora Komorowskiego19:4111 min.
 
Czerwony Dwór19:4313 min.
 
Piastowska19:4414 min.
 
Pomorska19:4616 min.
 
Gospody19:4717 min.
 
Pomorska - Osiedle19:4818 min.
 
Subisława19:5020 min.
 
Opacka19:5222 min.
 
Oliwa19:5424 min.
 
Obrońców Westerplatte19:5727 min.
 
Derdowskiego19:5828 min.
 
Tetmajera19:5929 min.
 
Bażyńskiego20:0030 min.
 
Uniwersytet20:0232 min.
 
Strzyża PKM20:0434 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy