Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska15:52
Płocka15:54
Przemyska15:56
Wilanowska15:57
Cebertowicza15:59
Cieszyńskiego16:00
Sikorskiego16:02
Chałubińskiego16:04
Odrzańska16:06
Pohulanka16:07
Śródmieście SKM16:09
Brama Wyżynna16:11
Dworzec Główny16:13
Brama Oliwska16:16
Chodowieckiego16:17
Uniwersytet Medyczny16:18
Traugutta16:20
Opera Bałtycka16:22
Wyspiańskiego16:25
Reja16:26
Mickiewicza16:28
Plac Komorowskiego
 
16:30
0 min.
 
Legionów16:322 min.
 
Bajana16:344 min.
 
Żwirki i Wigury16:355 min.
 
Jana Pawła II16:366 min.
 
Startowa16:377 min.
 
Zaspa16:388 min.
 
Kołobrzeska16:399 min.
 
Bora Komorowskiego16:4111 min.
 
Czerwony Dwór16:4313 min.
 
Piastowska16:4414 min.
 
Pomorska16:4616 min.
 
Gospody16:4717 min.
 
Pomorska - Osiedle16:4818 min.
 
Subisława16:5020 min.
 
Opacka16:5222 min.
 
Oliwa16:5424 min.
 
Oliwa16:5525 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy