Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska08:46
Płocka08:48
Przemyska08:50
Wilanowska08:51
Cebertowicza08:53
Cieszyńskiego08:54
Sikorskiego08:56
Chałubińskiego08:58
Odrzańska09:00
Pohulanka09:01
Śródmieście SKM09:03
Brama Wyżynna09:05
Dworzec Główny09:07
Brama Oliwska09:10
Chodowieckiego09:11
Uniwersytet Medyczny09:12
Traugutta09:14
Opera Bałtycka09:16
Wyspiańskiego09:19
Reja09:20
Mickiewicza09:22
Plac Komorowskiego
 
09:24
0 min.
 
Legionów09:262 min.
 
Bajana09:284 min.
 
Żwirki i Wigury09:295 min.
 
Jana Pawła II09:306 min.
 
Startowa09:317 min.
 
Zaspa09:328 min.
 
Kołobrzeska09:339 min.
 
Bora Komorowskiego09:3511 min.
 
Czerwony Dwór09:3713 min.
 
Piastowska09:3814 min.
 
Pomorska09:4016 min.
 
Gospody09:4117 min.
 
Pomorska - Osiedle09:4218 min.
 
Subisława09:4420 min.
 
Opacka09:4622 min.
 
Oliwa09:4824 min.
 
Oliwa09:4925 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy