Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska07:46
Płocka07:48
Przemyska07:50
Wilanowska07:51
Cebertowicza07:53
Cieszyńskiego07:54
Sikorskiego07:56
Chałubińskiego07:58
Odrzańska08:00
Pohulanka08:01
Śródmieście SKM08:03
Brama Wyżynna08:05
Dworzec Główny08:07
Brama Oliwska08:10
Chodowieckiego08:11
Uniwersytet Medyczny08:12
Traugutta08:14
Opera Bałtycka08:16
Wyspiańskiego08:19
Reja08:20
Mickiewicza08:22
Plac Komorowskiego
 
08:24
0 min.
 
Legionów08:262 min.
 
Bajana08:284 min.
 
Żwirki i Wigury08:295 min.
 
Jana Pawła II08:306 min.
 
Startowa08:317 min.
 
Zaspa08:328 min.
 
Kołobrzeska08:339 min.
 
Bora Komorowskiego08:3511 min.
 
Czerwony Dwór08:3713 min.
 
Piastowska08:3814 min.
 
Pomorska08:4016 min.
 
Gospody08:4117 min.
 
Pomorska - Osiedle08:4218 min.
 
Subisława08:4420 min.
 
Opacka08:4622 min.
 
Oliwa08:4824 min.
 
Oliwa08:4925 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy