Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska20:52
Płocka20:54
Przemyska20:56
Wilanowska20:57
Cebertowicza20:59
Cieszyńskiego21:00
Sikorskiego21:02
Chałubińskiego21:04
Odrzańska21:06
Pohulanka21:07
Śródmieście SKM21:09
Brama Wyżynna21:11
Dworzec Główny21:13
Brama Oliwska21:16
Chodowieckiego21:17
Uniwersytet Medyczny21:18
Traugutta21:20
Opera Bałtycka21:22
Wyspiańskiego21:25
Reja21:26
Mickiewicza21:28
Plac Komorowskiego
 
21:30
0 min.
 
Legionów21:322 min.
 
Bajana21:344 min.
 
Żwirki i Wigury21:355 min.
 
Jana Pawła II21:366 min.
 
Startowa21:377 min.
 
Zaspa21:388 min.
 
Kołobrzeska21:399 min.
 
Bora Komorowskiego21:4111 min.
 
Czerwony Dwór21:4313 min.
 
Piastowska21:4414 min.
 
Pomorska21:4616 min.
 
Gospody21:4717 min.
 
Pomorska - Osiedle21:4818 min.
 
Subisława21:5020 min.
 
Opacka21:5222 min.
 
Oliwa21:5424 min.
 
Obrońców Westerplatte21:5727 min.
 
Derdowskiego21:5828 min.
 
Tetmajera21:5929 min.
 
Bażyńskiego22:0030 min.
 
Uniwersytet22:0232 min.
 
Strzyża PKM22:0434 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy