Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska12:52
Płocka12:54
Przemyska12:56
Wilanowska12:57
Cebertowicza12:59
Cieszyńskiego13:00
Sikorskiego13:02
Chałubińskiego13:04
Odrzańska13:06
Pohulanka13:07
Śródmieście SKM13:09
Brama Wyżynna13:11
Dworzec Główny13:13
Brama Oliwska13:16
Chodowieckiego13:17
Uniwersytet Medyczny13:18
Traugutta13:20
Opera Bałtycka13:22
Wyspiańskiego13:25
Reja
 
13:26
0 min.
 
Mickiewicza13:282 min.
 
Plac Komorowskiego13:304 min.
 
Legionów13:326 min.
 
Bajana13:348 min.
 
Żwirki i Wigury13:359 min.
 
Jana Pawła II13:3610 min.
 
Startowa13:3711 min.
 
Zaspa13:3812 min.
 
Kołobrzeska13:3913 min.
 
Bora Komorowskiego13:4115 min.
 
Czerwony Dwór13:4317 min.
 
Piastowska13:4418 min.
 
Pomorska13:4620 min.
 
Gospody13:4721 min.
 
Pomorska - Osiedle13:4822 min.
 
Subisława13:5024 min.
 
Opacka13:5226 min.
 
Oliwa13:5428 min.
 
Oliwa13:5529 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy