Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:12
Płocka11:14
Przemyska11:16
Wilanowska11:17
Cebertowicza11:19
Cieszyńskiego11:20
Sikorskiego11:22
Chałubińskiego11:24
Odrzańska11:26
Pohulanka11:27
Śródmieście SKM11:29
Brama Wyżynna11:31
Dworzec Główny11:33
Brama Oliwska11:36
Chodowieckiego11:37
Uniwersytet Medyczny11:38
Traugutta11:40
Opera Bałtycka11:42
Wyspiańskiego11:45
Reja
 
11:46
0 min.
 
Mickiewicza11:482 min.
 
Plac Komorowskiego11:504 min.
 
Legionów11:526 min.
 
Bajana11:548 min.
 
Żwirki i Wigury11:559 min.
 
Jana Pawła II11:5610 min.
 
Startowa11:5711 min.
 
Zaspa11:5812 min.
 
Kołobrzeska11:5913 min.
 
Bora Komorowskiego12:0115 min.
 
Czerwony Dwór12:0317 min.
 
Piastowska12:0418 min.
 
Pomorska12:0620 min.
 
Gospody12:0721 min.
 
Pomorska - Osiedle12:0822 min.
 
Subisława12:1024 min.
 
Opacka12:1226 min.
 
Oliwa12:1428 min.
 
Oliwa12:1529 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy