Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska10:12
Płocka10:14
Przemyska10:16
Wilanowska10:17
Cebertowicza10:19
Cieszyńskiego10:20
Sikorskiego10:22
Chałubińskiego10:24
Odrzańska10:26
Pohulanka10:27
Śródmieście SKM10:29
Brama Wyżynna10:31
Dworzec Główny10:33
Brama Oliwska10:36
Chodowieckiego10:37
Uniwersytet Medyczny10:38
Traugutta10:40
Opera Bałtycka10:42
Wyspiańskiego10:45
Reja
 
10:46
0 min.
 
Mickiewicza10:482 min.
 
Plac Komorowskiego10:504 min.
 
Legionów10:526 min.
 
Bajana10:548 min.
 
Żwirki i Wigury10:559 min.
 
Jana Pawła II10:5610 min.
 
Startowa10:5711 min.
 
Zaspa10:5812 min.
 
Kołobrzeska10:5913 min.
 
Bora Komorowskiego11:0115 min.
 
Czerwony Dwór11:0317 min.
 
Piastowska11:0418 min.
 
Pomorska11:0620 min.
 
Gospody11:0721 min.
 
Pomorska - Osiedle11:0822 min.
 
Subisława11:1024 min.
 
Opacka11:1226 min.
 
Oliwa11:1428 min.
 
Oliwa11:1529 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy