Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska09:52
Płocka09:54
Przemyska09:56
Wilanowska09:57
Cebertowicza09:59
Cieszyńskiego10:00
Sikorskiego10:02
Chałubińskiego10:04
Odrzańska10:06
Pohulanka10:07
Śródmieście SKM10:09
Brama Wyżynna10:11
Dworzec Główny10:13
Brama Oliwska10:16
Chodowieckiego10:17
Uniwersytet Medyczny10:18
Traugutta10:20
Opera Bałtycka10:22
Wyspiańskiego10:25
Reja
 
10:26
0 min.
 
Mickiewicza10:282 min.
 
Plac Komorowskiego10:304 min.
 
Legionów10:326 min.
 
Bajana10:348 min.
 
Żwirki i Wigury10:359 min.
 
Jana Pawła II10:3610 min.
 
Startowa10:3711 min.
 
Zaspa10:3812 min.
 
Kołobrzeska10:3913 min.
 
Bora Komorowskiego10:4115 min.
 
Czerwony Dwór10:4317 min.
 
Piastowska10:4418 min.
 
Pomorska10:4620 min.
 
Gospody10:4721 min.
 
Pomorska - Osiedle10:4822 min.
 
Subisława10:5024 min.
 
Opacka10:5226 min.
 
Oliwa10:5428 min.
 
Oliwa10:5529 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy