Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska09:32
Płocka09:34
Przemyska09:36
Wilanowska09:37
Cebertowicza09:39
Cieszyńskiego09:40
Sikorskiego09:42
Chałubińskiego09:44
Odrzańska09:46
Pohulanka09:47
Śródmieście SKM09:49
Brama Wyżynna09:51
Dworzec Główny09:53
Brama Oliwska09:56
Chodowieckiego09:57
Uniwersytet Medyczny09:58
Traugutta10:00
Opera Bałtycka10:02
Wyspiańskiego10:05
Reja
 
10:06
0 min.
 
Mickiewicza10:082 min.
 
Plac Komorowskiego10:104 min.
 
Legionów10:126 min.
 
Bajana10:148 min.
 
Żwirki i Wigury10:159 min.
 
Jana Pawła II10:1610 min.
 
Startowa10:1711 min.
 
Zaspa10:1812 min.
 
Kołobrzeska10:1913 min.
 
Bora Komorowskiego10:2115 min.
 
Czerwony Dwór10:2317 min.
 
Piastowska10:2418 min.
 
Pomorska10:2620 min.
 
Gospody10:2721 min.
 
Pomorska - Osiedle10:2822 min.
 
Subisława10:3024 min.
 
Opacka10:3226 min.
 
Oliwa10:3428 min.
 
Oliwa10:3529 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy