Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska09:12
Płocka09:14
Przemyska09:16
Wilanowska09:17
Cebertowicza09:19
Cieszyńskiego09:20
Sikorskiego09:22
Chałubińskiego09:24
Odrzańska09:26
Pohulanka09:27
Śródmieście SKM09:29
Brama Wyżynna09:31
Dworzec Główny09:33
Brama Oliwska09:36
Chodowieckiego09:37
Uniwersytet Medyczny09:38
Traugutta09:40
Opera Bałtycka09:42
Wyspiańskiego09:45
Reja
 
09:46
0 min.
 
Mickiewicza09:482 min.
 
Plac Komorowskiego09:504 min.
 
Legionów09:526 min.
 
Bajana09:548 min.
 
Żwirki i Wigury09:559 min.
 
Jana Pawła II09:5610 min.
 
Startowa09:5711 min.
 
Zaspa09:5812 min.
 
Kołobrzeska09:5913 min.
 
Bora Komorowskiego10:0115 min.
 
Czerwony Dwór10:0317 min.
 
Piastowska10:0418 min.
 
Pomorska10:0620 min.
 
Gospody10:0721 min.
 
Pomorska - Osiedle10:0822 min.
 
Subisława10:1024 min.
 
Opacka10:1226 min.
 
Oliwa10:1428 min.
 
Oliwa10:1529 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy