Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska08:52
Płocka08:54
Przemyska08:56
Wilanowska08:57
Cebertowicza08:59
Cieszyńskiego09:00
Sikorskiego09:02
Chałubińskiego09:04
Odrzańska09:06
Pohulanka09:07
Śródmieście SKM09:09
Brama Wyżynna09:11
Dworzec Główny09:13
Brama Oliwska09:16
Chodowieckiego09:17
Uniwersytet Medyczny09:18
Traugutta09:20
Opera Bałtycka09:22
Wyspiańskiego09:25
Reja
 
09:26
0 min.
 
Mickiewicza09:282 min.
 
Plac Komorowskiego09:304 min.
 
Legionów09:326 min.
 
Bajana09:348 min.
 
Żwirki i Wigury09:359 min.
 
Jana Pawła II09:3610 min.
 
Startowa09:3711 min.
 
Zaspa09:3812 min.
 
Kołobrzeska09:3913 min.
 
Bora Komorowskiego09:4115 min.
 
Czerwony Dwór09:4317 min.
 
Piastowska09:4418 min.
 
Pomorska09:4620 min.
 
Gospody09:4721 min.
 
Pomorska - Osiedle09:4822 min.
 
Subisława09:5024 min.
 
Opacka09:5226 min.
 
Oliwa09:5428 min.
 
Oliwa09:5529 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy