Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska07:52
Płocka07:54
Przemyska07:56
Wilanowska07:57
Cebertowicza07:59
Cieszyńskiego08:00
Sikorskiego08:02
Chałubińskiego08:04
Odrzańska08:06
Pohulanka08:07
Śródmieście SKM08:09
Brama Wyżynna08:11
Dworzec Główny08:13
Brama Oliwska08:16
Chodowieckiego08:17
Uniwersytet Medyczny08:18
Traugutta08:20
Opera Bałtycka08:22
Wyspiańskiego08:25
Reja
 
08:26
0 min.
 
Mickiewicza08:282 min.
 
Plac Komorowskiego08:304 min.
 
Legionów08:326 min.
 
Bajana08:348 min.
 
Żwirki i Wigury08:359 min.
 
Jana Pawła II08:3610 min.
 
Startowa08:3711 min.
 
Zaspa08:3812 min.
 
Kołobrzeska08:3913 min.
 
Bora Komorowskiego08:4115 min.
 
Czerwony Dwór08:4317 min.
 
Piastowska08:4418 min.
 
Pomorska08:4620 min.
 
Gospody08:4721 min.
 
Pomorska - Osiedle08:4822 min.
 
Subisława08:5024 min.
 
Opacka08:5226 min.
 
Oliwa08:5428 min.
 
Oliwa08:5529 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy