Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska05:46
Płocka05:48
Przemyska05:50
Wilanowska05:51
Cebertowicza05:53
Cieszyńskiego05:54
Sikorskiego05:56
Chałubińskiego05:58
Odrzańska06:00
Pohulanka06:01
Śródmieście SKM06:03
Brama Wyżynna06:05
Dworzec Główny06:07
Brama Oliwska06:10
Chodowieckiego06:11
Uniwersytet Medyczny06:12
Traugutta06:14
Opera Bałtycka06:16
Wyspiańskiego06:19
Reja
 
06:20
0 min.
 
Mickiewicza06:222 min.
 
Plac Komorowskiego06:244 min.
 
Legionów06:266 min.
 
Bajana06:288 min.
 
Żwirki i Wigury06:299 min.
 
Jana Pawła II06:3010 min.
 
Startowa06:3111 min.
 
Zaspa06:3212 min.
 
Kołobrzeska06:3313 min.
 
Bora Komorowskiego06:3515 min.
 
Czerwony Dwór06:3717 min.
 
Piastowska06:3818 min.
 
Pomorska06:4020 min.
 
Gospody06:4121 min.
 
Pomorska - Osiedle06:4222 min.
 
Subisława06:4424 min.
 
Opacka06:4626 min.
 
Oliwa06:4828 min.
 
Oliwa06:4929 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy