Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska21:12
Płocka21:14
Przemyska21:16
Wilanowska21:17
Cebertowicza21:19
Cieszyńskiego21:20
Sikorskiego21:22
Chałubińskiego21:24
Odrzańska21:26
Pohulanka21:27
Śródmieście SKM21:29
Brama Wyżynna21:31
Dworzec Główny21:33
Brama Oliwska21:36
Chodowieckiego21:37
Uniwersytet Medyczny21:38
Traugutta21:40
Opera Bałtycka21:42
Wyspiańskiego21:45
Reja
 
21:46
0 min.
 
Mickiewicza21:482 min.
 
Plac Komorowskiego21:504 min.
 
Legionów21:526 min.
 
Bajana21:548 min.
 
Żwirki i Wigury21:559 min.
 
Jana Pawła II21:5610 min.
 
Startowa21:5711 min.
 
Zaspa21:5812 min.
 
Kołobrzeska21:5913 min.
 
Bora Komorowskiego22:0115 min.
 
Czerwony Dwór22:0317 min.
 
Piastowska22:0418 min.
 
Pomorska22:0620 min.
 
Gospody22:0721 min.
 
Pomorska - Osiedle22:0822 min.
 
Subisława22:1024 min.
 
Opacka22:1226 min.
 
Oliwa22:1428 min.
 
Obrońców Westerplatte22:1731 min.
 
Derdowskiego22:1832 min.
 
Tetmajera22:1933 min.
 
Bażyńskiego22:2034 min.
 
Uniwersytet22:2236 min.
 
Strzyża PKM22:2438 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy