Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska20:12
Płocka20:14
Przemyska20:16
Wilanowska20:17
Cebertowicza20:19
Cieszyńskiego20:20
Sikorskiego20:22
Chałubińskiego20:24
Odrzańska20:26
Pohulanka20:27
Śródmieście SKM20:29
Brama Wyżynna20:31
Dworzec Główny20:33
Brama Oliwska20:36
Chodowieckiego20:37
Uniwersytet Medyczny20:38
Traugutta20:40
Opera Bałtycka20:42
Wyspiańskiego20:45
Reja
 
20:46
0 min.
 
Mickiewicza20:482 min.
 
Plac Komorowskiego20:504 min.
 
Legionów20:526 min.
 
Bajana20:548 min.
 
Żwirki i Wigury20:559 min.
 
Jana Pawła II20:5610 min.
 
Startowa20:5711 min.
 
Zaspa20:5812 min.
 
Kołobrzeska20:5913 min.
 
Bora Komorowskiego21:0115 min.
 
Czerwony Dwór21:0317 min.
 
Piastowska21:0418 min.
 
Pomorska21:0620 min.
 
Gospody21:0721 min.
 
Pomorska - Osiedle21:0822 min.
 
Subisława21:1024 min.
 
Opacka21:1226 min.
 
Oliwa21:1428 min.
 
Obrońców Westerplatte21:1731 min.
 
Derdowskiego21:1832 min.
 
Tetmajera21:1933 min.
 
Bażyńskiego21:2034 min.
 
Uniwersytet21:2236 min.
 
Strzyża PKM21:2438 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy