Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska19:31
Płocka19:33
Przemyska19:35
Wilanowska19:36
Cebertowicza19:38
Cieszyńskiego19:39
Sikorskiego19:41
Chałubińskiego19:43
Odrzańska19:45
Pohulanka19:46
Śródmieście SKM19:48
Brama Wyżynna19:50
Dworzec Główny19:52
Brama Oliwska19:55
Chodowieckiego19:56
Uniwersytet Medyczny19:57
Traugutta19:59
Opera Bałtycka20:01
Wyspiańskiego20:04
Reja
 
20:05
0 min.
 
Mickiewicza20:072 min.
 
Plac Komorowskiego20:094 min.
 
Legionów20:116 min.
 
Bajana20:138 min.
 
Żwirki i Wigury20:149 min.
 
Jana Pawła II20:1510 min.
 
Startowa20:1611 min.
 
Zaspa20:1712 min.
 
Kołobrzeska20:1813 min.
 
Bora Komorowskiego20:2015 min.
 
Czerwony Dwór20:2217 min.
 
Piastowska20:2318 min.
 
Pomorska20:2520 min.
 
Gospody20:2621 min.
 
Pomorska - Osiedle20:2722 min.
 
Subisława20:2924 min.
 
Opacka20:3126 min.
 
Oliwa20:3328 min.
 
Oliwa20:3429 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy