Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska16:21
Płocka16:23
Przemyska16:25
Wilanowska16:26
Cebertowicza16:28
Cieszyńskiego16:29
Sikorskiego16:31
Chałubińskiego16:33
Odrzańska16:35
Pohulanka16:36
Śródmieście SKM16:38
Brama Wyżynna16:40
Dworzec Główny16:42
Brama Oliwska16:45
Chodowieckiego16:46
Uniwersytet Medyczny16:47
Traugutta16:49
Opera Bałtycka16:51
Wyspiańskiego16:54
Reja
 
16:55
0 min.
 
Mickiewicza16:572 min.
 
Plac Komorowskiego16:594 min.
 
Legionów17:016 min.
 
Bajana17:038 min.
 
Żwirki i Wigury17:049 min.
 
Jana Pawła II17:0510 min.
 
Startowa17:0611 min.
 
Zaspa17:0712 min.
 
Kołobrzeska17:0813 min.
 
Bora Komorowskiego17:1015 min.
 
Czerwony Dwór17:1217 min.
 
Piastowska17:1318 min.
 
Pomorska17:1520 min.
 
Gospody17:1621 min.
 
Pomorska - Osiedle17:1722 min.
 
Subisława17:1924 min.
 
Opacka17:2126 min.
 
Oliwa17:2328 min.
 
Obrońców Westerplatte17:2631 min.
 
Derdowskiego17:2732 min.
 
Tetmajera17:2833 min.
 
Bażyńskiego17:2934 min.
 
Uniwersytet17:3136 min.
 
Strzyża PKM17:3338 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy