Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska15:21
Płocka15:23
Przemyska15:25
Wilanowska15:26
Cebertowicza15:28
Cieszyńskiego15:29
Sikorskiego15:31
Chałubińskiego15:33
Odrzańska15:35
Pohulanka15:36
Śródmieście SKM15:38
Brama Wyżynna15:40
Dworzec Główny15:42
Brama Oliwska15:45
Chodowieckiego15:46
Uniwersytet Medyczny15:47
Traugutta15:49
Opera Bałtycka15:51
Wyspiańskiego15:54
Reja
 
15:55
0 min.
 
Mickiewicza15:572 min.
 
Plac Komorowskiego15:594 min.
 
Legionów16:016 min.
 
Bajana16:038 min.
 
Żwirki i Wigury16:049 min.
 
Jana Pawła II16:0510 min.
 
Startowa16:0611 min.
 
Zaspa16:0712 min.
 
Kołobrzeska16:0813 min.
 
Bora Komorowskiego16:1015 min.
 
Czerwony Dwór16:1217 min.
 
Piastowska16:1318 min.
 
Pomorska16:1520 min.
 
Gospody16:1621 min.
 
Pomorska - Osiedle16:1722 min.
 
Subisława16:1924 min.
 
Opacka16:2126 min.
 
Oliwa16:2328 min.
 
Oliwa16:2429 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy