Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska15:11
Płocka15:13
Przemyska15:15
Wilanowska15:16
Cebertowicza15:18
Cieszyńskiego15:19
Sikorskiego15:21
Chałubińskiego15:23
Odrzańska15:25
Pohulanka15:26
Śródmieście SKM15:28
Brama Wyżynna15:30
Dworzec Główny15:32
Brama Oliwska15:35
Chodowieckiego15:36
Uniwersytet Medyczny15:37
Traugutta15:39
Opera Bałtycka15:41
Wyspiańskiego15:44
Reja
 
15:45
0 min.
 
Mickiewicza15:472 min.
 
Plac Komorowskiego15:494 min.
 
Legionów15:516 min.
 
Bajana15:538 min.
 
Żwirki i Wigury15:549 min.
 
Jana Pawła II15:5510 min.
 
Startowa15:5611 min.
 
Zaspa15:5712 min.
 
Kołobrzeska15:5813 min.
 
Bora Komorowskiego16:0015 min.
 
Czerwony Dwór16:0217 min.
 
Piastowska16:0318 min.
 
Pomorska16:0520 min.
 
Gospody16:0621 min.
 
Pomorska - Osiedle16:0722 min.
 
Subisława16:0924 min.
 
Opacka16:1126 min.
 
Oliwa16:1328 min.
 
Oliwa16:1429 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy