Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska14:31
Płocka14:33
Przemyska14:35
Wilanowska14:36
Cebertowicza14:38
Cieszyńskiego14:39
Sikorskiego14:41
Chałubińskiego14:43
Odrzańska14:45
Pohulanka14:46
Śródmieście SKM14:48
Brama Wyżynna14:50
Dworzec Główny14:52
Brama Oliwska14:55
Chodowieckiego14:56
Uniwersytet Medyczny14:57
Traugutta14:59
Opera Bałtycka15:01
Wyspiańskiego15:04
Reja
 
15:05
0 min.
 
Mickiewicza15:072 min.
 
Plac Komorowskiego15:094 min.
 
Legionów15:116 min.
 
Bajana15:138 min.
 
Żwirki i Wigury15:149 min.
 
Jana Pawła II15:1510 min.
 
Startowa15:1611 min.
 
Zaspa15:1712 min.
 
Kołobrzeska15:1813 min.
 
Bora Komorowskiego15:2015 min.
 
Czerwony Dwór15:2217 min.
 
Piastowska15:2318 min.
 
Pomorska15:2520 min.
 
Gospody15:2621 min.
 
Pomorska - Osiedle15:2722 min.
 
Subisława15:2924 min.
 
Opacka15:3126 min.
 
Oliwa15:3328 min.
 
Obrońców Westerplatte15:3631 min.
 
Derdowskiego15:3732 min.
 
Tetmajera15:3833 min.
 
Bażyńskiego15:3934 min.
 
Uniwersytet15:4136 min.
 
Strzyża PKM15:4338 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy