Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:13
Płocka13:15
Przemyska13:17
Wilanowska13:18
Cebertowicza13:20
Cieszyńskiego13:21
Sikorskiego13:23
Chałubińskiego13:25
Odrzańska13:27
Pohulanka13:28
Śródmieście SKM13:30
Brama Wyżynna13:32
Dworzec Główny13:34
Brama Oliwska13:37
Chodowieckiego13:38
Uniwersytet Medyczny13:39
Traugutta13:41
Opera Bałtycka13:43
Wyspiańskiego13:46
Reja
 
13:47
0 min.
 
Mickiewicza13:492 min.
 
Plac Komorowskiego13:514 min.
 
Legionów13:536 min.
 
Bajana13:558 min.
 
Żwirki i Wigury13:569 min.
 
Jana Pawła II13:5710 min.
 
Startowa13:5811 min.
 
Zaspa13:5912 min.
 
Kołobrzeska14:0013 min.
 
Bora Komorowskiego14:0215 min.
 
Czerwony Dwór14:0417 min.
 
Piastowska14:0518 min.
 
Pomorska14:0720 min.
 
Gospody14:0821 min.
 
Pomorska - Osiedle14:0922 min.
 
Subisława14:1124 min.
 
Opacka14:1326 min.
 
Oliwa14:1528 min.
 
Oliwa14:1629 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy