Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska05:12
Płocka05:14
Przemyska05:16
Wilanowska05:17
Cebertowicza05:19
Cieszyńskiego05:20
Sikorskiego05:22
Chałubińskiego05:24
Odrzańska05:26
Pohulanka05:27
Śródmieście SKM05:29
Brama Wyżynna05:31
Dworzec Główny05:33
Brama Oliwska05:36
Chodowieckiego05:37
Uniwersytet Medyczny05:38
Traugutta05:40
Opera Bałtycka05:42
Wyspiańskiego05:45
Reja
 
05:46
0 min.
 
Mickiewicza05:482 min.
 
Plac Komorowskiego05:504 min.
 
Legionów05:526 min.
 
Bajana05:548 min.
 
Żwirki i Wigury05:559 min.
 
Jana Pawła II05:5610 min.
 
Startowa05:5711 min.
 
Zaspa05:5812 min.
 
Kołobrzeska05:5913 min.
 
Bora Komorowskiego06:0115 min.
 
Czerwony Dwór06:0317 min.
 
Piastowska06:0418 min.
 
Pomorska06:0620 min.
 
Gospody06:0721 min.
 
Pomorska - Osiedle06:0822 min.
 
Subisława06:1024 min.
 
Opacka06:1226 min.
 
Oliwa06:1428 min.
 
Oliwa06:1529 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy