Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska12:13
Płocka12:15
Przemyska12:17
Wilanowska12:18
Cebertowicza12:20
Cieszyńskiego12:21
Sikorskiego12:23
Chałubińskiego12:25
Odrzańska12:27
Pohulanka12:28
Śródmieście SKM12:30
Brama Wyżynna12:32
Dworzec Główny12:34
Brama Oliwska12:37
Chodowieckiego12:38
Uniwersytet Medyczny12:39
Traugutta12:41
Opera Bałtycka12:43
Wyspiańskiego12:46
Reja
 
12:47
0 min.
 
Mickiewicza12:492 min.
 
Plac Komorowskiego12:514 min.
 
Legionów12:536 min.
 
Bajana12:558 min.
 
Żwirki i Wigury12:569 min.
 
Jana Pawła II12:5710 min.
 
Startowa12:5811 min.
 
Zaspa12:5912 min.
 
Kołobrzeska13:0013 min.
 
Bora Komorowskiego13:0215 min.
 
Czerwony Dwór13:0417 min.
 
Piastowska13:0518 min.
 
Pomorska13:0720 min.
 
Gospody13:0821 min.
 
Pomorska - Osiedle13:0922 min.
 
Subisława13:1124 min.
 
Opacka13:1326 min.
 
Oliwa13:1528 min.
 
Oliwa13:1629 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy