Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska22:16
Płocka22:18
Przemyska22:20
Wilanowska22:21
Cebertowicza22:23
Cieszyńskiego22:24
Sikorskiego22:26
Chałubińskiego22:28
Odrzańska22:30
Pohulanka22:31
Śródmieście SKM22:33
Brama Wyżynna22:35
Dworzec Główny22:37
Brama Oliwska22:40
Chodowieckiego22:41
Uniwersytet Medyczny22:42
Traugutta22:44
Opera Bałtycka22:46
Wyspiańskiego22:49
Reja
 
22:50
0 min.
 
Mickiewicza22:522 min.
 
Plac Komorowskiego22:544 min.
 
Legionów22:566 min.
 
Bajana22:588 min.
 
Żwirki i Wigury22:599 min.
 
Jana Pawła II23:0010 min.
 
Startowa23:0111 min.
 
Zaspa23:0212 min.
 
Kołobrzeska23:0313 min.
 
Bora Komorowskiego23:0515 min.
 
Czerwony Dwór23:0717 min.
 
Piastowska23:0818 min.
 
Pomorska23:1020 min.
 
Gospody23:1121 min.
 
Pomorska - Osiedle23:1222 min.
 
Subisława23:1424 min.
 
Opacka23:1626 min.
 
Oliwa23:1828 min.
 
Obrońców Westerplatte23:2131 min.
 
Derdowskiego23:2232 min.
 
Tetmajera23:2333 min.
 
Bażyńskiego23:2434 min.
 
Uniwersytet23:2636 min.
 
Strzyża PKM23:2838 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy